19% попуст на ТИГ - 10, 90 таблети, Додаток во исхрана

-19%

 
Цена
5200.00 
 4,200.00ден.
Кол:  

Важи до: 10-11-2021

За компанијата:

Пантер Факс Олек ДООЕЛ

Специјалност: Веледрогерија 

Напомена:

-При подигање на производот потребно е да се приложи купонот
-Дополнителни информации побарајте на +389 78 291-127 и +389 (0) 2 2044 344

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

 Уникатна комбинација на билки направена врз база на принципите на ајурведата.Упатство за употреба:Една таблета три пати на ден после јадење или како што е препорачано од Доктор.Да не се надминува препорачаната дневна доза!Додатокот на исхрана не е замена за балансирана и здрава исхрана!Состав:Eдна таблета ТИГ-10 од 1000 мг содржи:Curcuma Aromaticа 140mg, Balsam Odendron Mukul 80mg, Lepidium Sativum  90mg, Corallocarpus Epigaeus  120mg, Aegle Marmelos 100mg, Allivum sativum 70mg, Melia Azadirachta  75mg, Ocimum sanctum  120mg, Withania Somnifera   125mg, Aloe indica 80mg Начин на чување:Да се чува заштитено од светлина и влага.Да се чува подалеку од дофат на деца!Произведувач:Срирам Хербалс31/1, Seetharampalya, Mahadevapura Post, Bangalore-560 048, India