МАСЛО ОД ЦРНО СЕМЕ , моќта на природата за Вашето здравје...340 ден/125 мл

-32%

 
Цена
500.00 
 340.00ден.
Кол:  

Важи до: 25-06-2024

За компанијата:

Пантер Факс Олек ДООЕЛ

Специјалност: Веледрогерија 

Напомена:

-При подигање на производот потребно е да се приложи купонот
-Дополнителни информации побарајте на +389 78 291-127 и +389 (0) 2 2044 344

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Black seed oil, Hemani, Pakistan

100% чисто масло од црно семе

Маслото од црно семе е 100% природно масло добиено со ладно цедење на семето. Има мошне богат хемиски состав на кој се должат и многуте негови користни својства.

Состав: масло од црно семе, протеини, тиамин, рибофлавин, пиридоксин, ниацин, фолати, калциум, железо, бакар, цинк, фосфор.

Дозирање и употреба: ЕДНА МАЛА ЛАЖИЦА дневно со јадење.

 

Производител: Hemani International K.E.P.Z. Karachi Pakistan.