ХОНИМУН (Honeymoon)

-25%

 
Цена
1600.00 
 1,440.00ден.
Кол:  

Важи до: 31-07-2024

За компанијата:

Пантер Факс Олек ДООЕЛ

Специјалност: Веледрогерија 

Напомена:

-При подигање на производот потребно е да се приложи купонот
-Дополнителни информации побарајте на +389 78 291-127 и +389 (0) 2 2044 344

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

                                 

          ХОНИМУН (Honeymoon)

          15 кесички од 15 грама,

 

 

 

Хонимун е  додаток во исхрана кои во својот состав содржи внимателно одбрана хербална мешавина

со мед. Целосно природен додаток во исхрана во чиј состав влегуваат билки кој на природен начин доведуваат

до зголемување на сексуалната енергија кај мажи и жени.

Се препорачува да се користи една кесичка на три дена

Состав: Мед, Фруктоза, Меласа од црница, Хербална мешавина (Џиновски анасон, Епимедиум, Рогач,

Босилек, Зингибер, Галангал, Цимет,Перуански Женшен, Американски Женшен, Коприва, Гинко Билоба, Сибирски

Женшен, Женшен, Мека роза, Лист од митра, Листови од маслинка)

 

Пакување: 15 кесички од 15 грама.

Производител: ŞEKERCİLER TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ , Турција.