Крема од полжав Snail Cream, Fleur’s by Hemani

-27%

 
Цена
400.00 
 290.00ден.
Кол:  

Важи до: 13-08-2024

За компанијата:

Пантер Факс Олек ДООЕЛ

Специјалност: Веледрогерија 

Напомена:

-При подигање на производот потребно е да се приложи купонот
-Дополнителни информации побарајте на +389 78 291-127 и +389 (0) 2 2044 344

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Snail Cream, Fleur’s by Hemani

Внимателно комбинирана крема од природни маслени екстракти кои имаат навлажнувачки ефект на кожата. 

Наменет е за отстранување на лузни, намалување на брчки и отстранување на мртвите клетки на површината на кожата.

Со редовна употреба вашата кожа станува помека, побела и поблескава.

 

 

За сите типови кожа! Само за надворешна употреба.

 

Пакување: 80ml + Подарок сапун од полжав во склоп на кремoт!

 

Производител: Hemani International, Pakistan.