Крема од змија Snake cream, Fleur’s by Hemani

-27%

 
Цена
400.00 
 290.00ден.
Кол:  

Важи до: 28-07-2024

За компанијата:

Пантер Факс Олек ДООЕЛ

Специјалност: Веледрогерија 

Напомена:

-При подигање на производот потребно е да се приложи купонот
-Дополнителни информации побарајте на +389 78 291-127 и +389 (0) 2 2044 344

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.

Snake cream, Fleur’s by Hemani

Уникатен крем, формулиран со природни екстракти кој помага да се намалат проблемите 

со кожата како што се мозолчиња, акни и брчки.

 Маслените екстракти заедно со витамин Е помагаат за избелување, омекнување и

потхранување на кожата.

Се редовна употреба вашата кожа станува помазна, побела и природна убава!

 

За сите типови кожа! Само за надворешна употреба.

Пакување:80ml + Подарок сапун од змија во склоп на кремoт!